Wdrażanie Nowych Technologii
Wdrażanie Nowych Technologii
Ośrodek Szkolenia Spawaczy na indywidualne zapotrzebowanie firm pomaga w kwalifikowaniu technologii spawania w oparciu o normę PN-EN ISO 15614-1. Etapy kwalifikowania technologii obejmują:
- Przygotowanie złącza próbnego,
- Opracowanie pWPS (Wstępnej Instrukcji Technologicznej Spawania),
- Wykonanie badań niszczących i nieniszczących,
- Wystawienie protokołu kwalifikowania technologii spawania WPQR,
- Opracowanie instrukcji technologicznej spawania – WPS.
Nasi specjaliści pomogą dobrać Państwu optymalny zakres egzaminu, co pozwoli ograniczyć koszty związane z pozyskiwaniem technologii. Jeżeli mają Państwo pytania odnośnie wrażania technologii lub potrzebują Państwo konsultacji spawalniczej, to nasi specjaliści są do waszej dyspozycji.
Osoba do kontaktu:
- Justyna Więcek – Kierownik ds. Szkoleń
- tel. 32 294 80 39, wew. 24
- kom. 609 069 109
- e-mail: justyna.wiecek@harispal.pl
- Edyta Adamczyk – Z-ca Kierownika ds. Szkoleń
- tel. 32 294 80 39, wew. 20
- kom. 609 270 230
- e-mail: edyta.adamczyk@harispal.pl
W związku ze zrealizowaniem projektu: „Utworzenie laboratorium badania połączeń spawanych i centrum wdrażania nowych technologii spawalniczych” (całkowita wartość projektu 864 492,00 zł, w tym wartość dofinansowania 423 960,00 zł) w ramach programu: „Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby” informujemy, iż aby w pełni sprostać Państwa oczekiwaniom i zapewnieniu kompleksowości naszej oferty zakupiliśmy niżej wymieniony sprzęt:
- Spawarki (Delta MIGATRONIC, Sigma Galaxy IGC 400 – 3 szt, Master TIG – KEMPPI, PI 350 – MIGATRONIC).
- Filtrowentylację.
- Defektoskop Ultradźwiękowy USM Go DAC.
- Rusztowanie.
- System WideoEndoskopowy XLGO.
- Staloskop NITON XL 3t.
- Twardościomierz MICZO TFT.
- Miernik natężenia pola magnetycznego.
- Denstytometr.
- Defektoskop jarzmowy.
- Przenośny Aparat Rentgenowski YXLON – Y.XPO0225.
Ponadto została wykonana adaptacja i modernizacja pomieszczeń i budynku w celu przystosowania do potrzeb osób niepełnosprawnych, sala wykładowa została zaopatrzona w klimatyzację oraz zostały zakupione 3 komputery, na których opracowywane są nowe technologie spawalnicze.
Informujemy również, iż posiadamy mobilne laboratorium badań, co pozwala na wykonywanie badań u klienta, co w znaczny sposób skraca wykonanie zlecenia.
Projekt współfinansowany ze środków europejskich Funduszy w kwocie stanowiącej nie więcej niż 85% dofinansowania oraz ze środków budżetu państwa w kwocie stanowiącej 15% dofinansowania.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozmowy Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.
Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl”.
Bardzo serdecznie zapraszamy do współpracy!!!